Вбuвство Шеремета! Фото підозрюваних порівняли з кадрами з камер спостереження!

0

Фото підозрюваних у вбивстві відомого журналіста Павла Шеремета у Києві, яких затримали 12 грудня 2019 року, порівняли із старими кадрами із камер спостереження.

Журналіста вбили 20 липня 2016 року на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького. Фото з камер спостереження:

Лише через кілька років – 12 грудня 2019 року Національна поліція України затримала підозрюваних у вбивстві Шеремета. Правоохоронці прийшли з обшуками до музиканта Андрія Riffmaster Антоненка та відомої військової медикині й волонтерки Юлії Кузьменко. Нові фото підозрюваних:

Нагадаємо, Шеремет був убитий 20 липня 2016 року на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького у Києві. При вбивстві використовувався вибуховий пристрій з дистанційним керуванням.

Пізніше слідство у справі Шеремета “встановило особу, що може бути причетна до вбивства журналіста, але не ідентифікувало її”. Також поліція засекретила частину матеріалів у справі Шеремета.

5 листопада співробітники МВС нагрянули з обшуками до ветерана АТО Інни Грищенко та її чоловіка, учасника боїв за ДАП Владислава Грищенка “Бучі”.

Грищенко взяли під варту на 60 діб.

28 листопада Київський апеляційний суд відхилив апеляцію захисту “Пуми” і залишив жінку під вартою.

Пізніше з’явилася інформація про те, що в ГПУ нібито на 90% впевнені в причетності до вбивства Шеремета добровольців.

Разом з тим, перед цим джерела в поліції сумнівалися в тому, що така версія обгрунтована. Однак вони підтверджували, що у справі Шеремета також проходили виконавцями чоловік і жінка, які встановлювали вибухівку.

Чоловік “Пуми” заявив, що йому запропонували зізнатися у вбивстві журналіста Шеремета. В обмін на це ветерану обіцяли звільнити з-під арешту дружину.

Національна поліція України від 12 грудня 2019 року затримала підозрюваних у вбивстві журналіста Шеремета.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я