Вчора відбулась подія, після якої стало зрозуміло, що наступним президентом знову буде Зеленський

0

Володимир Зеленський феноменальний не тільки в своїй відкритості і щирості.Він в черговий раз довів, що він один.;Один на всіх, один за всіх, один для всіх.Взяв удар на себе, відпрацював всі промахи команди, як в Офісі президента, так і в Кабміні, «обнулив» негатив, «обтрусився» і зробив висновки. Про це у своєму блозі пише політологОлександр Харебін.

За його словами, можна з упевненістю сказати, що за підсумками вчорашнього дня сьомий президент України зобов’язаний буде зробити для себе кілька висновків.

Він буде зобов’язаний повторити те, що вчора зробив Зеленський, але тільки на іншому рівні компетентності та іншої глибині володіння порядком.

Політолог підкреслює, новий президент повинен буде зобов’язаний бути у відмінній фізичній формі і емоційній рівновазі. Наступний президент буде зобов’язаний мати команду, а не попутників.

Перевзутих кар’єристів і людей від спонсорів. Політолог підкреслює, виходячи з усього вищевикладеного можна не виключати, що наступним президентом України знову буде Володимир Зеленський.

Загрузка...
попередня статтяСільський хлопець сказав мамі, що одружиться лише на тій дівчині, яка з ним на тракторі в загс поїде. Подивіться що з цього вийшло
наступна статтяУ дворі «Мерс» зробив ДТП з «Таврією»з якої вийшов дід з крuками … Відчаю і досади. Тоді з «Мерса» виліз хлопець- мажор, вдaрuв діда по…