Вcя мeрeжa нa вyхaх: «Якщо вони цього не зроблять, я введу вoєннuй cтaн»- Зеленський

0

Президент України Володимир Зеленський нарешті розставив тези щодо ключових тем, які турбують українців під час прес-марафону

Про це повідомляє  NewsProua  посилаючись на Рoliteka

Зеленський пояснив, що американці намагалися підловити його на словах «мій прокурор», але президент пояснив, що в тому контексті «мій» означало «моя нова команда». Вони намагалися звинуватити Зеленського, що той готовий вести розслідування за вказівкою Трампа, але Зеленський сказав, що корупцію завжди треба розслідувати, і запросив всіх, кому відомо щось про корупцію в Україні, в гості до нашого генпрокурору.

Він зазначає, Донбасом Зеленський вкотре пояснив, що він президент світу, і з цим йшов на вибори, тому говорити про війну, оголошувати військовий стан він звичайно ж не буде.

«По парламенту і уряду сказав, що він ні до кого не прив’язаний – не буде результату – через рік розпустить і парламент і замінить уряд. За економіці було всього два питання. Перший – навіщо «мочити» малий бізнес? Зеленський відповів словами Гетьманцева і Гончарука – «все повинні платити податки». Другий – чи готовий він виділити півгодини на розмову з малим бізнесом та експертами? Так, готовий. І це добре », – вважає блогер.

За словами блогера, Зеленський дійсно не володіє тими компетенціями, якими нам би хотілося, щоб він володів, але він щирий.

«Він обізнаний про все, що відбувається в Україні. Часто відповідав питанням на питання «А ви, що пропонуєте? А ви, що думаєте? А, як би ви вчинили? ». Після обурення журналістами словами Богдана про те, що ті більше не потрібні, Зеленський вирішив компенсувати збиток – віддав журналістам день своєї президентської життя », – закінчив він.

Загрузка...