Вcя пoлiцiя cтoлицi пiднятa пo трuвoзi: 0збрoєнa бaндa з aвтoмaтaмu нaпaлa на ринок в Києві: вcе пaлaє, люди в страху

0

Озброєна банда тероризує ринок на Троєщині, вимагаючи у власників точок грошові кошти і шантажуючи продавців.

У столиці озброєна банда нападає на Троєщинський ринок. Зловмисники шляхом шантажу вимагають від власників точок платити їм данину “за спокій”. Про це повідомили в одному з сюжетів ” ТСН “, передає  Діалог

Банда вимагає по 10 тисяч доларів “за спокій” з кожної точки. У разі відмови – зловмисники присилають людям СМС з погрозами псування майна і навіть фізичної розправи. У ніч перед новим роком, з метою залякування незгодних, бандити вже навідалися на Троєщинський ринок. 

Тоді вони спалили кілька павільйонів і обстріляли з автомата і пістолета кілька вітрин. Могли постраждати люди.

При цьому в СМС-повідомленнях зловмисники стверджують, що “тримають” цей ринок вже протягом 4-х місяців. “Десять тисяч доларів в місяць, і це все скінчиться”, – вимагають вони. Також зловмисники додали: “Довго чекати не будемо, все буде дорожчати. ​​Триста тисяч доларів втратите, а потім здоров’я і життя. Десять тисяч доларів на місяць і все скінчиться. А це була всього лише розминка”.

Вуличні камери відеоспостереження зафіксували в передноворічну ніч напад групи з 4 бандитів. Вони підпалили салюти і димові шашки, під прикриттям яких обстріляли вітрини і залили кілька з низ запальною сумішшю. Коли очевидці викликали поліцію, зловмисники почали тікати, обстрілюючи шляхом вітрини з автоматів і пістолетів. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я