Вeчiрнiй peзoнaнc в 3Мl!Зеленський сказав що зробить з Порошенко(ВІДЕО)

0

Президент України Володимир Зеленський 10 годин спілкується з журналістами.

Це безпрецедентний випадок, коли Президент протягом усього дня спілкується з журналістами з усієї України, на будь-які питання, на будь-які теми.

Серед іншого Президент України приділив увагу олігархові Порошенко, який підозрюється в серії звірячих військових злочинів.

Президент Зеленський прямо натякнув, що олігарх сяде в клітку до Пашинського при будь-яких розкладах.

Президент України запевнив, що лідери ЄС повідомлені про плани олігарха захопити владу в Україні і вони знаходяться в шоці.

Порошенко
Порошенко

Пряма мова:  «Помилка Порошенко тільки в одному – йому здається, що він може бути лідером нового майдану. І він готовий (до нього), ви ж бачили заяву і самого Штайнмаєра, і німецької сторони, і французької сторони, і багатьох європейських ЗМІ – вони в шоці, тому що його риторика змінюється, як і змінився його статус »

Деталі:  За словами Зеленського, Порошенко проти розведення військ на Донбасі, а також проти «формули Штайнмайера», тому що вона таке розведення передбачає. І екс-президенту здається, що з цього приводу він може зібрати новий майдан.

Пряма мова:  «Єдине, що він забуває, що він уже не президент. Навіть не те що він забуває, я боюся, що він в це не вірить. На фізичному рівні є проблеми ».

Президент також заявив:

«Ви вийдіть на вулицю і запитайте у людей, Порошенко бандит? 100 з 100 людей заявлять вам, що Порошенко не просто бандит, він особливо небезпечний для суспільства. Слідство у самому розпалі і я запевняю вас, що сяде не тільки Порошенко … »

Обов’язково поділися з друзями в соціальних мережах, якщо підтримуєш Президента в прагненні знищити олігархію в Україні.

Загрузка...
попередня стаття“Я впевнений, що пан Бандера був би в шоці, чи пан Шевченко Тарас Григорович”! Зеленський про те, на честь кого називати українські вулиці!
наступна статтяНаполовину лиса наречена з оком циклоnа і наречений з вухом замість особи: весільна фотосесія не вдалася(фото)