Верховна Рада збільшила розмір штрафу за порушення пожежної безпеки!

0

У середу, 3 лютого, Верховна Рада України під час свого засідання ухвалила законопроєкт, яким передбачається збільшення суми штрафів за порушення пожежної безпеки.

Про це стало відомо в ході засідання парламенту.

За відповідний законопроект №3755 віддали голоси 315 народних депутатів.

Недотримання вимог щодо технічної експлуатації електричних станцій і мереж та енергообладнання суб’єкти електроенергетики, суб’єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачі отримуватимуть попередження або штраф від 1700 до 3400 гривень. Посадовим особам за порушення доведеться викласти від 3400 до 5100 гривень.

Нараці ці порушення караються штрафом від 17 до 170 гривень.

Аналогічні розміри штрафів передбачені за порушення правил пожежної безпеки на залізничному, морському і річковому транспорті, а також за використання пожежної техніки та засобів гасіння пожеж не за призначенням. Така ж сума штрафу загрожує підприємцям, які не мають  зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки.

За порушення на повітряному транспорті суми штрафів становитимуть від 2550 до 4250 гривень для громадян та від 4250 до 5950 гривень – для посадових осіб.

Джерело

Загрузка...