Віддадуть половину! Українцям повернуть частину грошей! Хто отримає компенсацію за комуналку?

0

Найближчим часом монетизація субсидій зміниться, тому гроші зможуть отримати всі

«Монетизація можлива у двох варіантах: готівкова або безготівкова. Здавалося б, “безготівкова монетизація” – такий варіант виплат, який існував і раніше. Однак це не так. Різниця в тому, що раніше сума, нарахована у вигляді субсидії, відправлялася відразу на рахунки компаній – постачальників комунальних послуг, одержувач субсидії цих грошей не бачив і не міг ними скористатися. Тепер гроші будуть виплачувати не компаніям, а отримувачу субсидії»,- йдеться в повідомленні.

У той же час «живі» гроші можна буде отримувати прямо у відділенні «Ощадбанку.

«Готівкова монетизація дозволяє отримувати “живі” гроші кожен місяць, причому не тільки в “Ощадбанку”, а в будь-якому зручному банку (точніше, в будь-якому відділенні одного з 38 уповноважених банків) або у найближчому відділенні “Укрпошти” (гроші також може приносити додому листоноша). Однак, щоб скористатися готівкової монетизацією, необхідно подати заяву до 15 жовтня», – підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський заявив про те, що опалювальний сезон в одному з регіонів України опинився на межі зриву. Під загрозою опинилася Львівська область. Про це президент розповів під час прес-марафону 10 жовтня.

Глава держави підтвердив, що загроза зриву опалювального сезону в Україні дійсно існує. При цьому він підкреслив, що вже займається цією проблемою.

«Йде повна загроза опалювального сезону. В тій чи іншій області. Зараз не важливо де, по всій Україні. Я знаю, і я цим займаюся», — запевнив президент.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяСиноптики про погоду на тиждень! Забудьте про осінь аж до наступних вихідних!
наступна статтяКрах для України! В Німеччині виступили з жорсткою заявою про “Північний потік-2”!