Відпочинок на Новий рік! Куди і за скільки їдуть українці!

0

У цьому році на зимові свята українці вирушать додому з різних куточків України та світу, щоб зустріти Різдво і Новий рік зі своїми рідними та друзями. Як подорожують українці і скільки витратять на подорожі – встановили експерти Mastercard в своєму дослідженні Driving Home For Christmas 2019.

“Підготовку до подорожі починають в середньому за 37 днів до свят. При цьому кожен четвертий (24%) бронює квитки додому принаймні за два місяці, хоча 12% планують поїздку в останню хвилину і купують квитки за кілька днів до неї”, – розповіли в компанії, передає ubr.ua.

За даними дослідження, в середньому, щоб потрапити додому, кожен з охочих до подорожей українців проїде 645 км. Вирушити в дорогу збираються більше 16 млн громадян. В середньому кожен українець витратить на поїздку додому 7273 грн. А пік подорожей припадає на 22 грудня.

На чому будуть добиратися українці (найпопулярніші види транспорту):

Автотранспорт – 67%;
Поїзд – 32%;
Літак – 19%.
Де і з ким проведуть українці новорічні свята:

З батьками – 51%
З домашніми улюбленцями – 36%;
У відпустці за кордоном – 21%;
Залишаться вдома – 9;
Незважаючи на витрати, пов’язані з подорожжю, більшість людей (55%) не вважають свій візит в сім’ю подарунком і додатково витратять ще 4349 гривень на подарунки рідним. А кошти на святкування починають відкладати за три місяці.

Ще 46% респондентів не визначилися з місцем для святкування, але відповіли, що в новорічні свята вони хочуть відволіктися від роботи.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я