Він прuємнo здuвyвaв! Вeчipня нoвuнa, яка радує: Зeлeнcькoмy вдaлocя нeймoвiрнe: Укpaїнa cтaнe нaйбaгaтшoю кpaїнoю Євpoпu

0

Президенту України в найкоротші терміни вдалося переломити геополітичну карту, що вселяє великий оптимізм на світ в Україні.

Президент України налагодив публічний і прямий контакт з Президентом Росії Володимиром Путіним. В цей же час споруджено міст між Україною та США

Йому вдалося домовиться з Президентом Франції, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і Президентом РФ Путіним про нову зустріч, де повинен бути підписаний історичний документ.

Про це повідомляє EJ

Зеленський заручився підтримкою Туреччини. Президент Ердоган заявив, що він особисто готовий стати посередником між Росією і Україною.

Прем’єр-міністр Ізраїлю вперше за 20 років особисто прилітав в Україну на зустріч з Президентом Зеленським!

Це говорить про те, що Президенту України в найкоротші терміни вдалося переломити ситуацію і зацікавити в світі абсолютно всіх геополітичних гравців континенту.

Беньямін Нетаньяху заявив, що у Зеленського є всі шанси завершити війну на Донбасі.

Беньямін Нетаньяху заявив, що повне перезавантаження влади в Україні дає всі передумови говорити, що війна на Донбасі закінчиться найближчим часом.

Також прем’єр Ізраїлю зазначив, що Україні сильно пощастило з Президентом Зеленським.

Прем’єр готовий стати посередником між президентами Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним для нормалізації відносин України і Росії.

Про це повідомляє  Ukrainian Jewish Encounter .

«До сих пір я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але якщо ти просиш, то я перевірю цю пропозицію ще раз», – сказав Нетаньяху, відповідаючи на питання журналіста.

При цьому він зазначив, що з такими пропозиціями до нього звертаються часто і інші.

«Наприклад, країни Африки і Латинської Америки звертаються до мене за посередництвом. Мовляв, у тебе хороші відносини і з ними, і з нами, може, ти готовий увійти в статусі посередника? Я не поспішаю робити це. По-перше, я не можу сказати, що знаю досить добре їх проблеми, і мені вистачає тих проблем, які є у нас. По-друге, якщо я ввійду в цю тему, то створю очікування, які не зможу виконати. З Україною ситуація інша. Я готовий допомогти Президенту Зеленському та Україні », – додав він.

Президент США Дональд Трамп висловив тверду впевненість, що Зеленський зуміє домовитися з Путіним.

У США вважають, що Зеленський закінчить війну на Донбасі і ця заява Президента США було зроблено не спроста.

Трамп вважає Президента України дуже раціональним людиною. Президент США публічно і на весь світ заявив, що Зеленський зможе домовитися з Росією ..

Про це повідомляє « Європейська правда » з посиланням на  «Голос Америки».

Президент США назвав Володимира Зеленського «дуже раціональним людиною», і висловив думку, що він домовиться з Путіним.

«Я думаю, що він домовиться з президентом Путіним, і він буде запрошений в Білий дім. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з ним. Його вже запросили в Білий дім, і він хоче приїхати. Я думаю, що він приїде. Він дуже раціональний людина, він хоче миру в Україні. І думаю, що він приїде дуже скоро », – зазначив Трамп.

За нашими даними, Президент України готує історичну зустріч лідерів США, Франції, Німеччини, Росії та України. На цій зустрічі Зеленський запропонує історичний договір, по суті це буде «Будапешт 2».

Уже відомо, що цей договір обговорюється і в Росії, і в США, і в Німеччині, і у Франції. Ніяких претензій у сторін немає.

Слідуючи цим договором, Донбас повертається в юрисдикцію України, Росія виводить свої війська, а за Крим Україна отримує 50 мільярдів доларів компенсації.

Даний договір повинен бути підписаний вже найближчим часом.

Є всі передумови говорити, що Зеленському вдасться завершити війну вже до кінця 2019 року.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати правду!

Загрузка...