Він у всьому зізнався! У мережу злили прослушку глави НАБУ Ситника!

0

У Мережу злили аудіозапис розмови директора НАБУ Артема Ситника, де він зізнається у втручання в президентські вибори в США.

Сюжет опублікував «BlazeTV».

«На сайті BlazeTV є аудіозапис виступу Артема Ситника, що розповідає про те, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорте. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі», – написав користувач Райан Дженсен.

Зокрема, в сюжеті йдеться про те, що в Америки є файл, де директор НАБУ визнається у фальсифікації виборів президента США на користь Гілларі Клінтон, після чого ведучий включає аудіозапис між Ситником і якимсь Колій.

Коля: Допомагали їм ці росіяни, ваші?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля: А, коли її (позиції – Ред.) похитнулися, так.

Ситник: Ні, ну це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі (нерозбірливо).

Коля: Ну, наскільки я пам’ятаю, ви (нерозбірливо)

Ситник: Трамп же ж немає… У нього суто внутрішні проблеми, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які… гегемонія Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля: Ну, у нас багато американських експертів тут (нерозбірливо)

Ситник: Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа. У тому числі за те, що опублікували чорну бухгалтерію (нерозбірливо), посадили на 80 років. Трамп, не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновили розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп вызверился (?) на ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі (знизили рейтинг на 7%.

Ryan Jensen@realRyanJensen

#BREAKING:

BlazeTV has audio of Atrem Sytnyk (Director for National Anti Corruption in Ukraine) saying how they intentionally sealed Clinton’s record’s and released Manafort’s records.

They helped rig the election for Hilary.

Ukraine helped HRC. 3 04206:16 – 7 жовт. 2019Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційністьПро це говорять 2 647 осіб

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що глава НАБУ сам зізнався в достовірності розмови під час бесіди з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назаром Холодницким. Ситник зазначив, що просто хотів допомогти Хілларі Клінтон. При цьому Луценко вирішив обілити директора НАБУ і заявив, що згідно з українським законодавством такі дії є незаконними, однак у США даний інцидент вважають втручанням у внутрішні справи Сполучених Штатів.

Нагадаємо, 14 березня 2019 року народний депутат Борислав Розенблат звинуватив Ситника в розголошення матеріалів слідства у справі про «чорної бухгалтерії» Партії регіонів і передачу їх у США в штаб Клінтон.

Джерело

Загрузка...