Вiн вuйшoв і пoвiдoмuв пpo ЦЕ! Зeлeнcькuй зрoбuв бeзпрeцeдeнтну заяву, нa яку чeкaлu бiльшe 20 рoкiв

0
epaselect epa08026386 Ukrainian President Volodymyr Zelensky attends a press conference after a meeting with Estonian President Kersti Kaljulaid in Tallinn, Estonia, 26 November 2019. Ukrainian President Volodymyr Zelensky is on a one-day official visit to Estonia. EPA-EFE/Toms Kalnins

Президент України Володимир Зеленський закликав українських заробітчан повертатись в Україну, залишатись та працювати на Батьківщині. Щоб заохотити українців повернутись із заробіток, Зеленський запропонував їм вигідні кредити, про які розповів в своєму відеозверненні.

Зокрема, Зеленський розповів про програму “Повертайся і залишайся”, яка передбачає позики на розвиток бізнесу під 5%, 7% і 9%. Мета програми – створити умови, що сприяють поверненню українців, які зараз проживають за кордоном. Також, за словами глави держави, ця програма має на меті зупинити тих, хто вже почав думати над тим, щоб залишити Україну в пошуках кращої долі.

В рамках першого етапу програми Зеленський обіцяє видавати доступні кредити для власної справи – тим, хто хоче розпочати або розширити власний бізнес.

“ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ. СУМА КРЕДИТУ 1,5 МЛН ГРИВЕНЬ НА 5 РОКІВ. СТАВКИ НАСТУПНІ: 5% – ДЛЯ ЧИННОГО АБО НОВОГО БІЗНЕСУ, ЩО СТВОРЮЄ МІНІМУМ 2 РОБОЧИХ МІСЦЯ. 7% – ДЛЯ НОВОГО АБО ЧИННОГО БІЗНЕСУ З ВИТОРГОМ ДО 25 МЛН ГРИВЕНЬ, ЩО НЕ СТВОРЮЄ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ. АЛЕ ЯКЩО ВИ НАЙМАЄТЕ НОВИХ ЛЮДЕЙ, СТАВКА БУДЕ ЗНИЖУВАТИСЯ НА 0,5% ЗА КОЖНУ ОСОБУ. І 9% – ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ І МАЄ ВИТОРГ ВІД 25 ДО 50 МЛН ГРИВЕНЬ І ХОЧЕ РОЗШИРИТИ СВОЮ СПРАВУ”, – ПОЯСНИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Більш детальні умови нової програми він пообіцяв повідомити пізніше.

Також варто додати, чо раніше Володимир Зеленський запропонував новий проект, який забезпечить жителів України новими паспортами.

Серед найбільш важливих проблем для українців Володимир Зеленський акцентував на соціальних умовах. Новоспечений політик анонсував нову реформу, яка покликана покращити життя багатьом категоріям населення.

У рамках впровадження майбутнього соціального проекту слуга народу пообіцяв ввести так званий економічний паспорт України. Новий документ торкнеться заробітчан, студентів і пенсіонерів. Варто додати, що такі документи вже діють в деяких країнах Європи.

Він дозволять контролювати витрати і залучення кожного українця у економічне життя країни. У Зеленського припустили, що ЕПП буде мотивувати українців повернутися з Польщі, Чехії. Маючи такий документ, громадяни зможуть скаржитися на незаконне використання бюджету держслужбовцями.

Окрім того, економічний паспорт також передбачає накопичувальний фонд. На відміну від Міністерства соціальної політики, Володимир Зеленський запропонував іншу, альтернативну концепцію. Він планує створити проект “Країна мрії”, а в ньому фонд з робочою назвою “Майбутнє покоління”. Кожен українець буде вносити туди певну суму без права зняття, поки дитині не виповниться 18 років. Держава ж візьме зобов’язання берегти ці кошти.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я