Влада таки здригнулась: Підприємці один з найбільших продуктово-побутових ринків Одеси влаштували бунт проти карантину і доиоглись свого

0

Біля Нового ринку Одеси в неділю, 26 квітня, зібрався обурений натовп працівників торгівельної сфери, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання “Культурометр”.

Люди сконцентрувалися біля входу. Намагалися прорватися до своїх робочих місць. Однак їх не пускала охорона. Підприємці чекали, що до них вийде керівництво Нового ринку, щоб пояснити ситуацію.

Базар закрили на карантин у зв’язку з рекомендаціями МОЗ, а також рішенням комісії з питань техногенної безпеки.

Однак кілька корпусів, незважаючи ні на що, працювали ще вчора, 25 квітня. Наприклад, м’ясний, молочний та деякі павільйони з продажу овочів.

У неділю ж закрили всі без винятку, на цьому наполягала поліція. Це викликало бурю незадоволення у бізнесменів. Зокрема натовп апелював, що супермаркетам, на відміну від азарників, дозволено працювати, хоча напрямок діяльності ідентичний. иУ підсумку, частини підприємців дозволили продовжити роботу.

Керівник Нового ринку Едуард Хачатрян уточнив, що вирішив зробити виняток для торговців, які реалізують продукти, зокрема, м’ясну продукцію. Їм дозволили працювати в масках, з дотриманням дистанції і певних санітарних норм.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я