Водіям приготуватися! Ямкового ремонту доріг тепер не буде!

0

З приходом 2020 роки українці, а особливо автолюбителі країни, можуть сподіватися на поліпшення якості доріг. Відомо, що до цього моменту “Укравтодор” традиційно практикував переважно Ямковий ремонт дорожніх покриттів, які в Україні залишають бажати кращого. Але в Кабінеті міністрів вирішили грунтовно з цим боротися, пише РБК-Україна.

Загальновідомим фактом є те, що в нашій країні колосальні кошти, які влада виділяє на апгрейд доріг, розчиняються по дорозі до безпосереднього ремонту. При цьому так зване латання ямок і цілих “ровів”, з якими щодня стикаються наші автомобілісти, дають зовсім недовгострокові результати.

Тому Кабінет Міністрів спільно з “Укравтодором” з 2020 року відмовляються від ямкових ремонтів в країні, а будуть цілеспрямовано виділяти кошти і ресурси для повноцінного відновлення дорожніх покриттів. Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Міністр зазначає, що відмова від такого “мнимого” ремонту допоможе в боротьбі з місцевим “урізанням” ресурсів, який так широко практикувався раніше. “Адже важко перевірити, яка яма була відремонтована”, – зазначає Криклій.

Міністр зробив публічну обіцянку, що в наступному році “Укравтодор” буде працювати над створенням більш 4 тисяч кілометрів доріг державного і територіального значення. Криклій також заявив про своє прагнення до того, щоб жителі країни повноцінно відчували те, що дороги в Україні дійсно будують.

Відповідно до встановленого державного бюджету на 2020 рік на сектор будівництва та ремонту доріг влада виділила 73,7 мільярда гривень.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я