Водійські права в Україні буде лешге отримати! Що змінилося і до чого варто готуватись!

0

З сьогоднішнього дня в Україні вступили в силу нові правила отримання водійських прав. Зміни передбачені двома інструкціями Міністерства внутрішніх справ (МВС), які стосуються порядку проведення іспитів для майбутніх водіїв, передають Патріоти України.

“Відтепер підтвердити навички управління стало простіше” , – йдеться в повідомленні МВС.

Відомство також перерахувало основні нововведення. Зокрема, встановлено чітку тривалість кожного етапу проведення практичного іспиту:

• на майданчику – не менше 10 хв;

• на дорозі – не менше 20 хв;

• в цілому – не більше години.

Офіційно дозволено відхилятися від маршруту проведення практичного іспиту, якщо на ньому неможливо рух через затори, ремонту дороги, ДТП і т.д.

“Фото-, відеофіксація відбувається з початку кожного іспиту і ведеться безперервно до його завершення. Іспит припиняється, якщо особа користується додатковими електронними приладами або матеріалами, підказками тощо “, – додали в МВС.

Також під час складання іспиту на більш високу категорію прав тепер можна отримати право на керування транспортними засобами нижчих категорій.

“При отриманні прав категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE можна підтвердити наявність навичок керування транспортними засобами за будь-який з категорій В, С1, С, D1 і D. У разі відкриття двох і більше категорій теоретичний іспит здається один раз за екзаменаційними білетами вищої категорії”, – уточнили в МВС.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Слугою народу” трапився конфуз під час засідання Верховної Ради!
наступна статтяВ міру гострі пікантні огірочки на зиму! Смачні і незвичні!