Вступ у НАТО! У Зеленського влупили – під час переговорів: потужна підтримка!

0

Очільник Офісу Президента Андрій Єрмак підтримав думку Володимира Зеленського про те, що НАТО – єдиний шлях до завершення війни на Донбасі. За словами Єрмака, це – стабільність і безпека України на довгі роки.

Про це очільник ОП заявив в інтерв’ю виданню Liga.net.

І цю стабільність та безпеку, за словами голови ОП, може гарантувати лише вступ України у НАТО.

Водночас Єрмак не зміг дати відповідь на питання, коли саме Україна зможе вступити до лав Альянсу. Він наголосив, що влада робить все для цього.

“Та інтенсивність і рівень відносин із керівництвом НАТО та країнами-учасниками Альянсу свідчить про те, що ми досить впевнено йдемо цим шляхом. Якісь конкретні терміни, на жаль, не можу вам назвати”, – сказав голова ОП.

Крім того, Андрій Єрмак заявив, що українська влада забула про поняття “втома від України”. Зараз нашу державу активно підтримують міжнародні партнери.

Напруга на кордоні України продемонструвала безпрецедентну підтримку нашої країни. Про це керівник Офіру Президента сказав у інтерв’ю.

“Ми забули про таке поняття, як втома від України. Раніше я часто чув про нього на переговорах і в особистих бесідах із європейцями і американцями. Сьогодні Україна в авангарді”, – наголосив Єрмак.

За його словами, цього разу не було заяв про політичний неспокій і вираження стурбованості.

“Були конкретні слова від президентів США і Туреччини, канцлерки Німеччини, генсека НАТО, від багатьох інших у світі. Порівняйте риторику, підтримку і кроки. Цінується чесність і принциповість”, – заявив політик.

Єрмак розповів про активне обговорення призначення спеціального представника США щодо врегулювання та припинення війни на Донбасі. Крім того, країни планують розпочати тісніше співробітництво у військово-оборонній сфері.

Вашингтон підтримує надання Україні плану дій щодо членства в НАТО. За словами голови ОПУ, тісні контакти на рівні держсекретаря і адміністрації сприятимуть швидкому схваленню рішення.

“Від багатьох партнерів, зокрема послів G7, я вперше почув фразу: “Андрій, ми на телефоні 24 години на добу. Якщо щось потрібно, ми завжди в доступі”. Це підтвердження правильності нашого курсу”, – розповів чиновник.

Він також розповів про зустріч президента Володимира Зеленського та його французького колеги Еммануеля Макрона.

“Була конструктивна і довірча розмова із президентом Макроном тет-а-тет, яка тривала так довго, що не залишилося часу на зустріч у широкому форматі двох делегацій”, – зауважив Єрмак.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я