Втік від Зеленського! Труханов шокував всіх своїм вчинком!

0

Мер Одеси Геннадій Труханов пішов у відпустку на 12 днів з 9 жовтня. Володимир Зеленський приїхав із візитом в Одесу 11 жовтня – саме у цей період.

Відповідне розпорядження з’явилося на сайті Одеської міськради ще вранці 9 жовтня.

“Відбуваю у щорічну відпустку на 12 календарних днів за період 28.11.2017 року – 27.11.2018 року з 09 жовтня по 21 жовтня 2019 року”, – мовиться у тексті документу.

Українці коментуючи цю новину, зазначають, що не дарма “втік”, адже президент їхав туди його не хвалити, це так точно.

Зустрічав президента Володимира Зеленського заступник мера Анатолій Орловський.

Зазначимо, 10 жовтня під час марафону Володимир Зеленський прокоментував “жарт” Труханова про “хлопчика в публічному домі”.

Президент відповів на це так: “Життя воно таке – коли приходять хлопчики, то дядьки йдуть”.

Журналісти запитали у Президента України Володимира Зеленського про його ставлення до міського голови Одеси Геннадія Труханова. При цьому акцентували увагу на скандал 2016 року Panama Papers, де виявили копію російського паспорта Труханова.

Також ЗМІ наголосили, що за головування в Одесі Труханова трапилася ціла низка нападів на громадських активістів, які згодом самі говорили про відповідальність за ці напади Труханова.

“Знаю. Зустрічався з ним на Банковій. Є дуже багато проблем у місті. Говорили про все, і про корупцію говорили. Він мені сказав, що я не маю права йому про це говорити, бо його обрали люди. Я йому сказав: “Ви ж повинні розуміти й очікувати ставлення людей”. Воно буде. Ставлення людей – це буде відповідь людей на виборах мера”, – відповів Зеленський.

І додав: “Що я можу, як президент? Дзвонимо, говоримо. Він називав якісь прізвища, що, мовляв, йому не дають працювати. Мені дуже складно оцінити те, що він говорить. Я йому казав – ви переслідуєте громадськість. А він мені: “Де докази?” Я кажу: “Так люди кажуть”. А він: “Так тільки кажуть, а доказів немає”. Ми ж повинні мати докази – ну, хоч якісь.

Ситуація в Одесі складна, неправильна, кримінальна. Як ми можемо її змінити з нашого боку? Ми змінили СБУ, перезавантажуємо поліцію в Одеській області. Там є клани. Я про це знаю. Правоохоронні органи їх розглядають,
– наголосив Зеленський.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНовий обмін стосуватиметься трьох груп людей – глава МЗС!
наступна статтяСмачно і швидко! Ліниві голубці універсальний рецепт для сковорідки, каструлі та мультиварки!