Втручання України в вибори в США! Опублікована прослушка Ситника!

0

У мережі з’явився аудіозапис розмови глави Національного антикорупційного бюро Артема Ситника з двома співрозмовниками, в якому він зізнався, що підтримував на президентських виборах в 2016 році в США Хілларі Клінтон.

Підтверджує сюжет, який показало BlazeTV, опублікував в Twitter користувач Райан Дженсен, повідомляє Обозреватель.

“Ситник розповів, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорта. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі. Україна допомогла HRC (організація, яку підтримує Клінтон)”, – написав він.

Так, провідний в сюжеті розповів, що в квітні 2019 року Юрій Луценко, який був генпрокурором України, заявив, що знає про аудіозапис з Ситником, на якій він зізнався у сприянні Клінтон.

Далі наводиться запис розмови глави НАБУ з якимись Колею і Іваном.

Коля: Допомагали їм ці російські, ваші люди?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Чи не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля: Точно, коли її позиції похитнулися, так.

Ситник: Ні, це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі …

Коля: Ну, я про те, що …

Ситник: Трамп же ж немає … У нього чисто внутрішні питання, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які виступають за гегемонію Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля: Ну, у нас багато американських експертів тут зараз …

Ситник: Дивіться, чому Хілларі програла? Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа.

Коля: І що?

Ситник: Його посадили в тому числі за те, що опублікували “чорну бухгалтерію”, на 80 років. Трамп, що не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновило розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп бореться з ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі понизили рейтинг на 7%.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЦей трюк зробить котлети неймовірно соковитими й пишними!
наступна статтяЖодного проекту закону! Названі імена народних “нероб” в Раді!