Вводяться великі штрафи! За що будуть “карати” батьків школярів!

0

В Україні за систематичні пропуски школярів будуть штрафувати батьків. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 684, повідомляють Подробности.

У документі сказано, що при відсутності учнів, які не досягнули повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов’язана надати інформацію службі у справах дітей, а ті, в разі потреби – повідомити поліцію .

Уточнюється, що поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Один з батьків зобов’язаний повідомити шкільного закладу про те, що дитина буде відсутній і надати письмову заяву.

Якщо дитина не відвідувала уроки через хворобу і звертався до лікаря – то доказом поважної причини може стати медична довідка. Якщо ж такої немає – то потрібно заява від батька або матері про те, що у відповідний період дитина перебувала вдома під їх наглядом. Якщо дитина систематично пропускає заняття без поважної причини, а навчальний заклад не має інформації про те, де він знаходиться, то по закону батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.

Такі справи розглядають на засіданнях суду. У перший раз суд може призначити попередження або штраф у розмірі від 850 гривень до 1700 гривень.

Якщо ситуація повториться, то батькам загрожує серйозніший штраф – у розмірі від 1700 гривень до 5100 гривень, без урахування судового збору.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяТариф на електроенергію цілком реально знизити до 70-80 коп. А на газ ціна має бути максимум 3 тис. грн за 1 тис. куб. м., – Коломойський
наступна статтяВ Кuєвi звuчaйнuй студент пocтaвuв нa мicцe зyхвaлоrо вoдiя джипа. Нaвiть пiшoхoдu ставлять “лaйk”(ВІДЕО)