Ви зрадники! Ірину Геращенко жорстко поставили на місце!

0

В Україні останні декілька днів, обговорюють питання волонтерського руху затримання відомих волонтерів за підозрую у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Партія ЄС, у своїй звичній манері трактує затримання як “переслідування” та тиск.

Проте не всі українці згідні з такою позицією, подаємо слова Ірини Геращенко в оригіналі:

На жаль, відбуваються системна спроба дискредитації волонтерського і ветеранського руху. Мене це надзвичайно непокоїть. Якщо суспільство втратить довіру до Армії – ми втратимо країну.

Й поки «уставшие от войны» томно і вправно розливають отруту в мережі своіми запитаннями «а что же сейчас делают волонтеры», волонтери збирають миколайчики, різдвяні подарунки родинам загиблих, заручників, поранених, хворим дітям, приємні сюрпризи воїнам.

Щороку доєднуюся до цих ініціатив, підтримуючи тих волонтерів, кого знаю особисто. Яна Зінкевич має списки дітей родин загиблих, Леся Литвинова допомогає тим, хто має страшні діагнози, Мартин Брест, бачу з фб, теж зараз трохи підпрацьовує Миколаєм, як і десятки, і сотні інших, небайдужих і справжніх людей, які сьогодні думають над подарунками не лише своїм близькими.

Марія Берлінська і рух ветеранок підтримать ініціативи стипендій для жінок – військових. Поки держава не має програм соціалізації і адаптації, перенавчання, цим займаються волонтери , які в 14-15 опікувалися армією.

На таку ремарку відповів Семен Семенченко, подаємо його слова в оригіналі:

Поділяю мух і котлети. Людей які щиро переживають за волонтерів та ветеранів. І людей які використовують хвилю обурення для власного піару і повернення до влади. І в групі підтримки вчора на суді і в хорі обурених голосів бачив і чув масу зрадників, злодіїв і пристосуванців останніх п’яти років.

Їх не цікавить правосуддя, Ветерани або Волонтери. їх цікавить повернення до годівниці на хвилі хайпу. Саме тому їх продажна пам’ять повій – поросят масово відмовляється їм стежити. Ось Матіос, 2015 рік, Шустер. «Добровольці – насильники, вбивці, негідники»? Де ви були всі ці роки? Де були ваші крики і гучні заяви?

Люди, намагайтеся відокремлювати мух від котлет. Ветерани і Волонтери в одну сторону. Гниди – в іншу.

Бог на небі дізнається своїх. Так правильно.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я