“Видерся на стіл і криком вимагав розмови”! Невідомий під час прес-марафону Зеленського влаштував гучний скандал!

0

Невідомий чоловік під час пресмарафону Володимира Зеленського влаштував скандал, виліз на стіл і почав вимагати, аби президент відповів на його питання.

Про це повідомляє УНН.

Зеленський на скандал чоловіка відповів, що буде з ним говорити після того, коли він зможе стати людиною і злізе зі столу, на якому люди їдять.

Чоловік назвався Анатолієм Криєвським та приніс з собою заяву до президента від єпископів і вимагав відповіді на свої запитання.

“Скажіть, будь ласка, чому з травня по жовтень ми звертаємося десятки разів з єпископами України і професорами і журналістами, а ваша адміністрація покриває беззаконня бандитів СБУ. Поліція в Ізмаїлі зриває наші молебні за солдат, за Україну від агресії Путіна. Чому ви не даєте відповіді єпископам та чи зупините ви програму комітету Триста? Зупиніть прокляття розпусти гомосексуалізму, зупиніть легалізацію проституції, аборти чи ви будете продовжувати курс Порошенка, комітету Триста і шістки Сороса?” — сказав чоловік.

Президент, у свою чергу, відзначив, що не знає пана Сороса, не є його “шісткою” та не займається легалізацією проституції.

За словами президента, легалізація будь-чого в країні може бути тільки через законодавство. Наразі ніяких законів у ВР щодо легалізації проституції немає.

“Про людей з нетрадиційною орієнтацією не хочу вам зараз нічого говорити, тому що ми живемо з вами у відкритому вільному суспільстві, де кожен обирає мову якою спілкується, національність і свою орієнтацію. Залиште цих людей в спокої”, — відповів Зеленський.

Джерело

Загрузка...