Вихідні у грудні! Скільки українці відпочинуть і коли доведеться відпрацювати!

0

У грудні 2019 року в українців з’являться додаткові вихідні та робочі суботи

Грудень 2019 року стане багатим на вихідні і святкові дні в Україні. Офіційно українців в грудні чекає десять вихідних днів і дві робочі суботи.

25 грудня, а це середовище – офіційний вихідний день, так як католики відзначають Різдво за григоріанським календарем.

лень, пара, отдых, выходные

Крім того, вже в наприкінці грудня  буде чотири вихідних дні підряд. Це 29, 30, 31 грудня і 1 січня.

Однак замість цього доведеться попрацювати у суботу, 21 грудня та у суботу, 28 грудня. У ці дні графіки роботи багатьох підприємств будуть скороченими. Також коротким робочим днем рекомендують зробити і 24 грудня.

Також ми повідомляли, що варто змінити в будинку до настання Нового року 2020 для того, що зробити свято успішним і ретельно підготуватися до зустрічі. 

Так, серед інших речей, потрібно распрощатьсяс вантажем минулого. Старі речі, є одночасно відмінним місцем для розмноження пилових кліщів. 

Також обов’язково потрібно викинути все те, що не підлягає ремонту. Вважається, що такі речі не дозволяють потрапити в будинок чогось нового. 

Це ж стосується старих подушок і дірявої одягу   їх потрібно привести в порядок, або ж позбутися. Такі речі начебто можуть призвести до злиднів. Саме тому Новий рік всі намагаються зустрічати новий одяг, щоб прожити його в достатку і достатку. 

Джерело

Загрузка...