Винниченко: Зеленського пора кликати на стадіон, нехай він тепер замість Порошенка відповідає на свої питання..

0

Наближається 21 квітня, коли рік тому відбувся другий тур президентських виборів, на яких феєричну перемогу здобув Володимир Зеленський.

Тоді ми бачили одного кандидата в президенти Володимира Зеленського, а після перемоги ми отримали зовсім іншого. Людину немов підмінили, виявилося, що у нього не тільки немає своєї команди, але він ще й виявився справжнісінький обманник.

Про це у своєму блозі написав Юрій Винниченко.

Зеленський під час дебатів задав Петру Порошенку низку запитань, від яких були в захваті більшість українців. Українці вихвалювали Зеленського і раділи, що тепер після приниження Порошенка все швидко зміниться і всі проблеми зникнуть. Адже на їх думку єдине, що мішало процвітанню України – не дурнуватий сусід і менталітет, а Порошенко.

Винниченко підкреслює, менше, ніж за рік виявилося, що народ просто зробили дурнем піарники і сам Зеленський, якому не завадило б на сцені публічно поставити ті ж питання, які він читав з листочка, задаючи їх п’ятого президенту України: чому не покарані соратники Януковича? Куди поділися наші карпатські ліси? Де реформи? Це лише кілька питань, насправді їх набагато більше.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я