Вирішувати не йому! Експерт розповів, чому заява Гончарука про зменшення “комуналки” – нічим не підкріплений піар!

0

Заява прем’єр-міністра Олексія Гончарука стосовно зменшення платіжок на 300-400 грн є суто політичною та ні до чого не зобов’язує. Про це заявив керівник політико-правових програм ГО “Центр суспільного розвитку” Ігор Рейтерович, передають Патріоти України.

“Це класична політична заява прем’єр-міністра. Оскільки, згідно діючого законодавства, у нас тарифи визначають місцеві органи влади і безпосередньо ті підприємства, які надають ці послуги. Тому таким чином прем’єр-міністр, по суті, переклав з себе всю відповідальність за ситуацію з тарифами і платіжками на місця. І каже, що якщо там платіжки будуть такими, якими вони були до цього, то це не відповідальність уряду, а це безпосередньо відповідальність місцевої влади. От з них, будь ласка, питайте. Це дуже гарна заява, яка ні до чого, з одного боку, не зобов’язує. А з іншого боку, Кабінет Міністрів з себе знімає будь-яку відповідальність, і тепер прем’єр-міністр на будь-які зауваження може казати, що ми зробили від себе все належне – будь ласка, звертайтеся до місцевої влади”, – сказав Рейтерович.

Він зауважив, що Гончарук забув додати, що “в попередні роки дуже часто місцева влада через механізм децентралізації могла отримувати гроші на компенсацію цим компаніям, які надавали ці послуги. І за рахунок цього могли десь або зменшувати тарифи, або принаймні компенсувати тим верствам, які не могли їх оплатити. А зараз, по суті, цього немає”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я