Вже наступного тижня! Все залежить від Зеленського- Разумков не стримався!

0
Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy (L) listens to Dmytro Razumkov, Ukraine's newly-appointed Parliamentary Speaker, during the first session of new parliament in Kiev, Ukraine August 29, 2019. REUTERS/Gleb Garanich

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламентарії ухвалять у другому читанні законопроєкт щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони (№2195) на наступному пленарному тижні. Про це спікер сказав у прямому ефірі телеканалу “Україна”.

“Я сподіваюся, що на наступному пленарному тижні (триватиме з 17 до 21 травня – ред.) парламент зможе доопрацювати цей законопроєкт (№2195 – ред.). Це друге читання. Далі все буде залежати від технічних питань, підписання його Президентом та оприлюднення. Затримки за Верховною Радою не буде”, – сказав Разумков.

Як відомо, відповідний проєкт закону №2195 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” є другим у переліку “земельних” законопроєктів для розгляду на цій сесії. Він передбачає запровадження обов’язкового продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони. У першому читанні законопроєкт ухвалили 14 листопада 2019 року.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я