​Вже не за горами! У Литві назвали терміни вступу України в НАТО і ЄС!

0

Глава комітету з міжнародних справ сейму Литви Жигімантас Павіліоніс в інтерв’ю “Європейській правді” назвав терміни, в які, на його думку, Україна вступить в НАТО і Євросоюз, повідомляють Патріоти України.

За словами Павіліоніс, це станеться раніше ніж через 15 років. Високопосадовець дружньої держави заявив, що бачить в приході до влади в США Джо Байдена шанс для швидкого входження України до Північноатлантичного альянсу. Депутат назвав нашу країну “фронтовою лінією між демократією і автократією».”Я завжди кажу своїм друзям українцям і грузинам, що до кінця мого життя я хочу це зробити з Україною, Молдовою і Грузією, щоб ви вступили в ЄС, і ми це зробимо. А по НАТО це може бути навіть швидше”, – вважає литовський депутат.Він пояснив, що вбачає шанс для швидшого вступу України в НАТО у президентстві Джо Байдена.”Я просто бачу нинішню реальність. Адміністрація Байдена – це великий шанс для України, який не можна упускати. Треба працювати кожен день, щоб його використовувати. Ви – фронтова лінія між демократією і автократією, яка діє на нерви не тільки вам, не тільки нам, а й багатьом європейським країнам і США”, – сказав Павіліоніс.Оцінюючи можливі терміни вступу України в ЄС і НАТО, Павіліоніс сказав, що це відбудеться за 10-15 років.”Відсвяткуємо вашу і нашу перемогу в Києві. Але це буде раніше, ніж через 15 років”, – сказав глава комітету з міжнародних справ Сейму Литви.Павіліоніс також заявив, що Литва вважає своїм “завданням-мінімум” забезпечити початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу в 2027 році.

Раніше повідомлялось, що близько 64% жителів України повністю або частково підтримують ідею вступу країни в НАТО. Курс на членство в Євросоюз і НАТО за президенства Петра Порошенка був закріплений в конституції України.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я