Вже сьогодні! Відставка міністрів – Зеленський влетів: заступників звільнили, Раду трясе!

0

18 травня Верховна Рада розгляне питання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Про це спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив ввечері 17 травня в ефірі телеканалу ICTV.

“Завтра вранці я видам розпорядження про скликання позачергового засідання. Відповідні документи надійшли. Воно буде заплановано на 16:00. Розглядатимуться три кандидатури міністрів: Криклій, потім Петрашко, потім Степанов”, – повідомив Разумков.

Він припустив, що Рада призначить нових керівників міністерств на пленарному засіданні 20 травня.

“Уже в четвер на пленарному засіданні на вакантні посади парламент має призначити нові кандидатури”, – сказав Разумков, зазначивши, що спочатку треба дочекатися голосування щодо відставок.

До слова, 17 травня уряд ухвалив рішення звільнити з посади заступника міністра інфраструктури Анатолія Клімашевського. Він пішов за власним бажанням. Також добровільно написала заяву на звільнення заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Клімашевський обіймав посаду заступника глави Мінінфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. На цій роботі він працював з серпня 2020 року.

Щодо заступниці Ігоря Петрашка, то про своє звільнення вона повідомила у фейсбуці.

“Я написала заяву про звільнення 29 квітня з проханням звільнити мене з 17 травня після закінчення відпустки. Кабмін щойно проголосував”,– написала Панаіотіді.

Вона працювала заступницею міністра з вересня 2019 року. До цього часу Панаіотіді обіймала посаду державної уповноваженої Антимонопольного комітету.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я