Вже у червні! В Україні з’явиться нова монета номіналом 10 гривень! (Фото, Відео)

0

Національний банк України з 3 червня введе в обіг монети номіналом 10 гривень, які поступово замінять відповідні банкноти. Про це повідомляє прес-служба НБУ, передають Патріоти України.

“Це частина комплексного рішення з оптимізації й оновлення банкнотно-монетного ряду гривні, яке триває з 2014 року і має за мету забезпечити в Україні надійні та захищені від підробок банкноти, зручність готівкових розрахунків та економію коштів для держави. Введення в обіг нових обігових монет номіналом 10 гривень завершить цей процес”, – сказано в повідомленні. У банку додали, що завдяки комплексним змінам номінальний ряд гривні скоротиться до оптимального розміру – 12 номіналів.

“Всього в ньому залишиться 6 номіналів монет (10 і 50 копійок, 1, 2, 5 та 10 гривень) і 6 номіналів банкнот (20, 50, 100, 200, 500 і 1000 гривень). Таке співвідношення є не тільки зручним для здійснення розрахунків та задовольняє потреби української економіки в готівкових грошах, але і відповідає практиці провідних центральних банків (Канади, Великобританії, Австралії, Данії, Угорщини, Чехії, Японії й т. ін.)”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я