Вже зараз! Медведчук в паніці – новий удар! Відразу після каналів – закрити!

0

Міністерство культури та інформаційної політики скерує до компанії YouTube рішення РНБО України про санкції проти телеканалів “NewsOne”, “ZIK” та “112 Україна” із закликом про закриття їхніх сторінок на відеосервісі. Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко у Telegram.

Він завпевнив, що ці канали і в інтернет-трансляціях “представляють інформаційну загрозу національній безпеці України, оскільки є не ЗМІ, чи звичайним мовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України”.

Ткаченко пояснив, що, хоча, YouTube і керується своєю політикою щодо закриття каналів, але він переконаний, що “популярна платформа має знати про те, хто саме і як саме фінансує і виробляє ворожий контент”.

В цілому українці підтримали санкції проти телеканалів народного депутата від “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука “112”, “ZIK” і “NewsOne”. Про це говорять результати опитування, яке провів OBOZREVATEL. В свою чергу, дехто з  опитануваних висловилися, що блокування порушує свободу слова.

Респонденти, які погодились з  санкціями зазначали, що на цих телеканалах було “багато маніпуляцій”, а Медведчук – “зрадник і агент Кремля”.

“Позитивно, але потрібно розглянути, як це обгрунтовано з точки зору закону. Це повинно бути правильно мотивовано. Адже в Україні можуть бути проблеми з дотриманням свободи слова”, – розповідали українці.

А респонденти, які виступили проти блокування запевняли, що так порушується свобода слова в Україні.

“Негативно. Тому що ЗМІ повинні мати можливість працювати. Таке формулювання, як “проросійська позиція” незрозуміле. Потрібно більш чітке обґрунтування блокування”, “Не зовсім підтримую. Повинен бути доступ до будь-якої інформації. Повинна бути свобода слова”, – сказали противники санкції .

Також опитування  пройшов і громадянин Росії, який висловив свою думку щодо блокування телеканалів.

“Хотілося, щоб держава і політика в Росії і Україні не чіпали ЗМІ. Обмеження – це неправильно. Люди повинні самі приймати рішення і самі вирішувати, який телеканал їм дивитися або газету читати”, – сказав росіянин.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я