“Я тебе зажену на**й”: у Києві блатний прокурор на «геліку» влаштував скандал з погрозами(ВІДЕО)

0

У центрі Києва колишній військовий прокурор Віталій Опанасенко, звільнений восени з Головної військової прокуратури наказом генпрокурора Руслана Рябошапки, намагався погрожувати журналістові Василю Крутчаку і напасти на оператора, який здійснював зйомку.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Ярослав Бугаков, інцидент стався 16 грудня на вулиці Саксаганського.

«Сьогодні, під час прогулянки по вулиці Саксаганського, відбулася зустріч звільненого з органів прокуратури, колишнього прокурора Віталька Опанасенка і журналіста Василя Крутчака, якому Віталька одного разу обіцяв спалити машину під час особистої розмови, після чого машина благополучно згоріла. Це моя перша зустріч з Віталькою, але можу зазначити, що якщо б потомствений прокурор Опанасенко не пішов на мажорний юрфак інституту Шевченка свого часу, то з нього вийшов би чудовий кримінальник, адже всю зустріч він провів висловлюючись виключно тюремним сленгом, розбавляючи добірну феню погрозами на адресу журналіста», – написав він, опублікувавши відповідне відео.

Нагадаємо, раніше журналісту Василю Крутчаку невідомі спалили автомобіль. Це сталося після того, як він отримав погрози підпалу авто від військового прокурора Віталія Опанасенка.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я