“Я вимагаю!” Зеленський виступив із розгромною заявою! Всім буде непереливки!

0

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 5 грудня, заявив, що дав Кабінету міністрів завдання в місячний термін привести до ладу пожежну безпеку в країні.

Таку реакцію президента викликала масштабна пожежа в коледжі Одеси, яка 4 грудня призвела до людських жертв. Відповідний пост з’явився на сторінці глави держави в Facebook.

Так, президент зобов’язав уряд разом із органами місцевого самоврядування провести детальну і всебічну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки закладів, установ і організацій із масовим перебуванням людей: дитячих садків, шкіл, професійно-технічних закладів та вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я та соціальної захисту населення, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури.

Крім того, він закликав ретельно перевірити чиновників, які стежать за дотриманням правил безпеки.

  • ” провести детальну та всебічну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей: дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних закладів і закладів вищої освіти, гуртожитків, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, державних об’єктів критичної та транспортної інфраструктури;
  • провести перевірку всіх посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки того чи іншого об’єкта, на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання ними службових обов’язків.

Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної чи техногенної безпеки, домагатись їхнього безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності службових осіб, які їх допустили.

Пропоную переглянути стан і належну забезпеченість матеріально-технічними та транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф; передбачити вдосконалення їхнього технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку та комунікацій.

Окремо закликаю бізнес – власників торговельних центрів, кінотеатрів, ресторанів, готелів тощо бути соціально відповідальними, забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку, не чекаючи державних перевірок.

Давайте будемо відповідальними та вивчимо нарешті отримані страшні уроки заради збереження найціннішого – життя українських громадян.”, – заявив Зеленський.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я