Як можна залишитися без субсидії! Від чого залежить розмір виплат і як не втратити гроші!

0

Українські чиновники нагадали, що отримувачів субсидій потрібно дотримуватися закону, щоб не втратити допомогу від держави

Як повідомляє Politeka, про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Так, чиновники розповіли, що якщо у одержувача субсидії змінився склад сім’ї, склад житлових приміщень, набір ЖКГ, з’явилося транспортний засіб випуску до п’яти років, або було придбано майно або товари на суму понад 50 тисяч гривень – потрібно повідомити про це орган, який призначив субсидію .

«Це важливо пам’ятати, адже для більшості одержувачів, яким в травні субсидія була перепризначена на період 2019-2020 роки, її розмір на цей опалювальний сезон був розрахований автоматично на підставі доходів 1-2 кварталів 2019 року. Якщо за час отримання субсидії у вашій родині відбулися вищезгадані зміни – про них слід повідомляти в установлений законом термін, порушення якого може спричинити за собою припинення надання допомоги », – йдеться в повідомленні.

Також вказується, що в проекті бюджету на 2020 рік на соціальну допомогу передбачено 47,6 мільярда гривень.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, як держава буде проводити верифікацію субсидій

Відразу після того, як Рада з поправками прийняла законопроект №1231, урядом була затверджена постанова про запуск пілотного проекту перевірки.

Фактично, на кожного українця буде створено спеціальний досьє, про який вони можуть і не здогадуватися.

«Тобто, запускається свого роду підготовчий етап – на кожного українця зберуть досьє, і, якщо він звернеться за тією ж субсидією, то первинний відсів чиновники можуть зробити і без участі самого прохача», – стверджують в своїй статті журналісти.

Збором інформації буде займатися МВС. Це відомство отримає дані всіх реєстрів (цивільних актів, фізосіб-платників податків, соцстрахування, за освітою і навіть з медицини).

Потім отримані дані звірять, звертаючи особливу увагу на розбіжності. Держміграційної службі доручено за результатами оновити Єдиний демографічний реєстр, присвоївши кожному перевіреному українцеві «унікальний номер».

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я