Як українці відпочиватимуть на Новий рік і Різдво! На Новий рік українці отримали відразу чотири вихідних дні підряд!

0

На Новий рік українці отримали відразу чотири вихідних дні підряд. Різдво в Україні святкуватимуть за Григоріанським (25 грудня) і за Юліанським (7 січня) календарів. Поспішаємо нагадати, що ці дні також будуть вихідними.

Кабінет міністрів рекомендував підприємствам, установам і організаціям зробити робочими дві суботи: 21 грудня і 28 грудня. А замість них вихідними зробити понеділок, 30 грудня, і вівторок, 31 грудня, передає today.ua.

За цим принципом, можливо, будуть працювати і відділення “Укрпошти”.

Середа, 1 січня 2020 року, – вихідний день.

Перед Різдвом 2020 року вихідним буде також понеділок, 6 січня. А робочим днем ​​рекомендується зробити суботу, 11 січня.

У Національному банку України також повідомили, що під час новорічних свят буде працювати банківська система: робочий день з понеділка, 30 грудня, переноситься на суботу, 21 грудня, а з вівторка, 31 грудня, – на суботу, 28 грудня.

Банки повинні повідомити своїм клієнтам про режим роботи в ці дні, а також організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, грошових виплат, а також забезпечити безперебійну роботу банкоматів і обмінних пунктів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я