Як зміниться вартість комунальних послуг в наступному році!

0

Зростання цін на електрику в 2020 році спочатку торкнеться великих побутових споживачів, але в цілому прогнозують подорожчання на 30%. Гаряча ж вода повинна подешевшати внаслідок нової фіксовану вартість газу.

Що стосується цін на опалення, то вони на даний момент зафіксовано на весь період опалювального сезону. А ось навесні в Кабміні можуть назвати нову вартість газу для населення, що вплине на суму. Поки що споживачі вільні вибирати, чи перебуває в програмі “страховий ціни” або відмовитися від даної гарантованої вартості і орієнтуватися на поточну ринкову цифру. Фіксована ціна на газ до 20 травня для населення в Україні становить 6,96 грн за кубометр з ПДВ, без урахування тарифи на транспортування, передає today.ua.

Згідно з розрахунками, українці заплатять за опалення на 7% менше в порівнянні з минулим роком.

А ось вартість електроенергії в 2020-тому може вирости вперше за останні два роки. Це станеться, так як мають намір ліквідувати поділ за обсягом споживання, зафіксувавши середню ціну. На думку експертів, з 0,9 грн за перші 100 кВт в місяць і 1,68 грн за наступні ціна виросте відразу на 30%, що втім вважають економічно обґрунтованим. При цьому подорожчання спочатку відчують ті споживачі, які витрачають на місяць більше 500 кВт / год.

Очікувати подорожчання електроенергії потрібно не раніше кінця наступного року.

З приємних сюрпризів – здешевлення гарячої води. Це намічається після фіксації ціни на газ. Але ряд аналітиків знаходять інші причини для заяв про неможливість зниження вартості води.

Що стосується оплати за вивіз сміття, вона вже виросла в 2019-тому. В ціну заклали вартість подальшої утилізації та переробки. У 2020-тому нового “стрибка вимог” за дану послугу не передбачається.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я