З 1 січня! В Україні хочуть скасувати військовий податок! Що це означає?

0

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкти, якими пропонує скасувати військовий збір. Згідно з проєктами законів, податок на військо може зникнути вже з 1 січня 2020 року.

Відповідні законопроєкти №2252 та №2253 опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради України.

У пояснювальній записці до одного з проєктів закону Дубінський підкреслив, що військовий збір та податок на доходи фізичних осіб фактично дублюють одне одного, що стає підставою для подвійного оподаткування.

Відтак, запевняє народний депутат, зарплати українців зазнають надмірного податкового навантаження, порівняно з іншими країнами. На його думку, це, зокрема, значно погіршує конкурентоспроможність українських підприємств та товарів на міжнародних ринках.

Другим законопроєктом – №2253 – Олександр Дубінський пропонує внести відповідні зміни до Бюджетного кодексу. Він наголосив, що ухвалення цих змін знизить частку зарплат, які виплачуються у конвертах та збільшить надходження до держбюджету за рахунок податків на доходи осіб.

Нагадаємо, що в Україні запровадили військовий збір у 2014 році після початку російської агресії на Сході та Півдні України. Ставка збору становить 1,5% від доходів осіб, які отримують їх в Україні.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Хочете сьогодні знову вийти на майдан? Зеленський щойно поставив жорсткuй ультиматум мітингувальникам
наступна стаття“Аби знизити праведний гнів комбатів”! Гончарука “засікли” у несподіваному місці!