З самого ранку Руслана звернулася до Зеленського з термін0вою вuмогою (Відео)

0

Громадський діяч і українська співачка Руслана Лижичко звернулася до президента України Володимира Зеленського

Головною темою звернення стало – неналежне розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

За її словами, вона звертається до президента України з громадською ініціативою “Євромайдан SOS” і повторює прохання – скликати засідання Верховної Ради. На засіданні нардепи повинні проголосувати за норму, яку запропонували сім’ї Небесної Сотні.

Запропонована норма дозволить зберегти слідство у справах Майдану, а до цього моменту, на прохання Руслани, не можна передавати ці виробництва в ГБР.

“Важливо також забезпечити переведення та призначення в управління справ Майдану в ГБР слідчих прокуратури, поліції і СБУ, які вже розслідували справи Майдану і призначення керівниками цього підрозділу та прокурорського департаменту прокурорів, які забезпечували результат розслідування”, – додала співачка.

Крім того, Руслана звинуватила президента України в тому, що в річницю Революції Гідності він “обмежився загальними словами”.

“Володимир Олександрович, як Ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваша бездіяльність у ситуації його зупинки, назавжди увійдуть в українську історію”, – заявила співачка в відео.

Також раніше повідомлялося, що Ірина Білик стверджує, що Зеленський помирить Росію з Україною. За її словами, багато людей сподіваються на це і тому проголосували за «Партію Зе».

«Всі хочуть бачити нових людей у владі і саме з ними пов’язують свої надії»,   заявила Ірина Білик.

Також артистка зазначила, що знайома з Володимиром Зеленським особисто, оскільки не раз працювала з ним в різних програмах. На той момент Білик навіть не припускала, що артист буде керувати країною.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я