Site icon Звістка

За заслуги! Володимир Зеленський нагородив Притулу почесним орденом!

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Про це повідомляється в указі президента.

Зеленський нагородив 25 волонтерів.

Зокрема, трьох волонтерок – орденом княгині Ольги 3 ступеня, волонтера Віталія Дейнегу – Хрестом Івана Мазепи.

Волонтера і телеведучого Сергія Притулу президент нагородив орденом “За заслуги” III ступеня – “за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність”.

Нагадаємо, що Сергій Притула балотувався до Верховної Ради за списком партії Святослава Вакарчука “Голос” під номером 30.

“Якби мені подобалося все, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я б, мабуть, цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись”, – пояснив він раніше.

Водночас Притула повідомив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-е місце в списку, хоча той пропонував включити його до першої десятки.

Джерело

Exit mobile version