“Заберуть всі зароблені гроші”! У Раді вирішили долю депутатів-прогульників. Буде гаряче!

0

Верховна Рада проголосувала в середу, 16 жовтня, за закон, який визначає покарання для нардепів за невідвідування засідань парламенту.

Слуги народу 265 голосами підтримали законопроект №1035-2 про припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, в разі пропуску без поважних причин пленарних засідань ВРУ або засідань комітетів.

Про що законопроект №1035-2

У документі говориться, якщо народний депутат протягом календарного місяця без поважних причин не бере безпосередньої участі в більш ніж однієї третини пленарних засідань парламенту або більш ніж половині засідань комітету, до складу якого він входить, такому депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень за цей місяць.

Нагадаємо, напередодні спікер ВР Дмитро Разумков заявив, що зараз неможливо позбавити депутата мандата за прогули, оскільки потрібно внести відповідні зміни в законодавство, зокрема – в головний Закон України – Конституцію. Серед нововведень в ВР, варто відзначити також відкриття засідання у вівторок, 16 жовтня, коли Разумков передав нардепам лодоньки- побажання.

Джерело

Загрузка...