Запровадження стандартів НАТО відкладається! Зеленський ветував скасування закону про стройовий статут Збройних сил України!

0

Президент Володимир Зеленський ветував законопроєкт №2466 «Про визнання таким, що втратив чинність, закон «Про стройовий статут Збройних сил України». Про це свідчить інформація на сайті парламенту, передають Патріоти України 28 лютого 2020 року.

Останній етап проходження документа – готується на розгляд з вето президента.

«Законопроект спрямований на впровадження стандартів НАТО в усіх сферах військової діяльності з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору», – наголошується у пояснювальній записці.

Раніше Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроєкт №2466 «Про визнання таким, що втратив чинність, закон України «Про стройовий статут Збройних сил України». Зокрема, 300 нардепів підтримали його прийняття за основу, після чого глава парламенту Дмитро Разумков запропонував схвалити документ у цілому. За прийняття у цілому проголосували 278 нардепів.

Як повідомлялось, 30 листопада 2019 року було опубліковано закон №0906 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військових обов’язків і проходження військової служби)». Нагадаємо, на початку лютого Рада скасувала закон про стройовий статут. При цьому зазначалось, що скасування стройового статуту Збройних сил України не скасує військове вітання «Слава Україні» через те, що його закріплять окремим наказом.

Парламент затвердив вітання «Слава Україні» в армії та поліції в жовтні 2018 року. Крім того, у тексті статуту слова звернення «товариш» замінили словами «пан (пані)».

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я