Засідання РНБО: нові санкції! Данілов відповів, Зеленський не став чекати, далі буде!

0

У п’ятницю, 14 травня, під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулося термінове засідання Ради безпеки і національної оборони (РНБО). На ньому зокрема була прийнята Стратегія розвитку кібербезпеки.

Володимир Зеленський в своєму телеграм-каналі підвів підсумки засідання:

Завершилося чергове засідання РНБО. Його результатами стали важливі рішення для країни й, певно, серцеві напади для осіб, які роками діяли проти неї та народу. Отже:

після ухвалення відповідного закону застосовано персональні санкції проти 557 злодіїв у законі;

санкції також «прилетіли» до 111 іноземців, які є кримінальними авторитетами;

крім того, ми порушили питання державних земель і будинків у Конча-Заспі й Пущі-Водиці, якими за часів попереднього Президента за дуже символічну плату почала користуватися низка незрозумілих осіб.

Далі неодмінно буде!

У відеозверненні глава країни уточнив, що злодії в законі, які потрапили під санкції, відомі в світі, а більшість із них на сьогодні перебувають не в Україні.

До іноземців, які потрапили до санкційного списку РНБО, за словами Зеленського, будуть застосовані наступні обмеження:

блокування активів;
заборона в’їзду;
неможливість набуття громадянства;
примусове видворення.

Як зазначив глава держави, частина цих людей наразі перебувають за межами України.

«Одним словом, тим, хто не в Україні, – немає чого боятися, а тим, хто в Україні, – немає чого приїжджати. Ми гостинна країна, але не для 111 іноземців. Це кримінальні авторитети. Ми не кажемо вам до побачення, ми кажемо – прощавайте», – сказав він.

В свою чергу, секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що всього було розглянуто вісім питань. Продовжили санкції проти громадян та компаній РФ, які спливали у травні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я