Зеленський готовий змінити Гончарука! Нова кандидатура прем’єра сильно здивує…

0

Влада почала потихеньку готувати українців до думки про те, що новим прем’єр-міністром може стати Арсен Аваков

Як повідомляє Politeka, на це в новому випуску програми «недобрі вечір» звернув увагу Ігор Лесева (щоб переглянути відео, доскролльте сторінку вниз).

Він прокоментував рішення нинішнього прем’єра Олексія Гончарука про припинення соцвиплат для простих українців, зазначивши, що мова йде, по суті, про секвестр бюджету. Лесева підкреслив, що якщо в країні дійсно спостерігаються проблеми з наповненням бюджету, на що поскаржився Гончарук, то чолі Кабміну варто було б в першу чергу провести роботу зі своєю командою.

«І дивіться до чого у нас довели ситуацію. У нас вже всерйоз розглядають, а не замінити Гончарука на Авакова. Влада вже запускає нам цю думку », – підкреслив провідний.

Він нагадав про те, що з самого початку команда Зеленського залишила Авакова в уряді під надуманим приводом про «військовий переворот Порошенко».

«Потім вони нам влаштували театральну постановку з розведенням військ на Донбасі. Мені майже 42 роки і я не лох. Весь Кабмін напхали порохоботамі. Чи не посадили жодного чиновника минулої епохи. Навіть Пашинський вже на свободі. А тепер у нас всерйоз обговорюється прем’єрство Авакова », – згадує Лесева.

Він також звернув увагу на проект закону Зеленського про децентралізацію. За словами журналіста, в цьому документі прописані рівно протилежні ідеї.

«80% цього закону розроблялося ще при Януковичі. Регіонали тоді намагалися максимально натягнути на себе президентські повноваження. Їм завадив Майдан. Потім були спроби Порошенко. Але ось тепер Зеленський », – розповів Лесева.

Він підкреслив, що децентралізація потрібна в першу чергу для того, що бюджет формувався з регіонів, а не з центру, проте Зеленський хоче ввести інститут префектів.

«По суті, це дивляться від президента з необмеженою повнотою влади. Префект може блокувати будь-яке рішення місцевої влади. А це вбиває саму ідею місцевого самоврядування », – зауважив провідний.

Він поцікавився, в чому сенс місцевого самоврядування, якщо все остаточні рішення будуть прийматися людьми президента.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я