Зеленський ошелешив українців гучним звільненням! Хто втратив “хлібне” місце!

0

Володимир Зеленський прийняв рішення звільнити з посади начальника Управління держохорони Олексія Оцерклевіча, який раніше працював в охороні Ігоря Коломойського.

У відповідному указі глави держави не вказані причини прийняття такого рішення, тому можна лише припустити, що це може бути пов’язано з бажанням президента вийти з-під занадто щільної опіки бізнесмена, хоча причини, звичайно, можуть бути іншими.

Володимир Зеленський підписав указ про звільнення з посади начальника Управління держохорони Олексія Оцерклевіча. Слід зазначити, що формулювання даного документа досить лаконічне. Там повідомляється лише про сам факт звільнення, без будь-яких пояснень і причин.

Також Президент Володимир Зеленський призначив Сергія Рудя начальником Управління державної охорони України.

Про це йдеться в указі президента.

“Призначити Рудя Сергія Леонідовича начальником Управління державної охорони України”, – йдеться в указі президента №756 / 2019.

У зв’язку з цим залишається лише припускати, з чим пов’язане таке рішення Володимира Зеленського. Перше, що спадає на думку – це прагнення глави держави вийти з-під занадто щільної опіки Ігоря Коломойського. Не варто забувати, що раніше Оцерклевіч якраз працював в охороні бізнесмена. Хоча причини, звичайно, можуть бути і іншими. Можливо, колишній начальник УДО банально не справлявся зі своїми обов’язками.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“З шоколадним продали і живих, і мертвuх!” Ірину Геращенко принизили у Мережі! Заговорила про Майдан!
наступна статтяЛистопад 2019 року буде дуже примхливий в плані погоди! Синоптики повідомили коли в Україні випаде сніг!