Зеленський підписав терміновий указ! Ніхто не чекав!

0

Зеленський утворив Раду розвитку громад та територій. Відповідний Указ № 909/2019 від 18 грудня 2019 року набрав чинності 19 грудня. Рада розвитку громад та територій є консультативно-дорадчим органом при Президентові.

Серед основних завдань Ради:

  • вивчення та моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному рівні, вироблення за результатами узгодженої позиції щодо пріоритетів державної регіональної політики та механізмів забезпечення сталого розвитку територіальних громад і регіонів;
  • сприяння налагодженню взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку;
  • сприяння реалізації реформи місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою, інших реформ із децентралізації влади;
  • обговорення проектів нормативно-правових актів у сфері регіональної політики, проектів державних цільових програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку та охорони довкілля з метою врахування у таких проектах інтересів територіальних громад.

Рада взаємодіє з іншими консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами і службами, створеними Президентом, а також з державними органами, органами місцевого самоврядування та їх всеукраїнськими асоціаціями.

Нагадаємо, 29 вересня Кабінет міністрів схвалив законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів, на ігровому обладнанні з використанням програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам.

19 грудня депутати не підтримали документ, відправивши на доопрацювання законопроект №2285-д «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор».

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я