Зеленський підписав важливий законопроект!

0

Володимир Зеленський 23 грудня підписав закон №2045-1 про надання статусу учасника бойових дій добровольцям. Про це йдеться на сайті Верховної ради, зазначають Патріоти України.

Нагадаємо, 4 грудня парламент ухвалив у другому читанні законопроєкт №2045-1 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції», яким буде запроваджено механізм отримання статусу учасника бойових дій добровольцями.

Зокрема, вносяться зміни в закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». У перелік учасників бойових дій включаються особи, які у складі добровольчих формувань, які були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, протягом не менше 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, у взаємодії зі Збройними силами України, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Службою безпеки України та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я