Зеленський провів термінові збори по Донбасу! Подробиці фатальної зустрічі. Гряде неминуче!

0

Стали відомі деталі зустрічі, на яку президент Володимир Зеленський терміново викликав керівників військових та силових відомств

Про це інформує прес-служба Офісу президента України.

В рамках зустрічі глава держави Володимир Зеленський разом з главами військових та силових відомств обговорив майбутнє розведення сил і засобів на Донбасі

Повідомляється, що на заході були присутні глава Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, голова СБУ Іван Баканов, глава МВС Арсен Аваков, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, помічник президента Андрій Єрмак та інші топ-чиновники.

Учасники зустрічі разом з Володимиром Зеленським також обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі, зокрема в районі населених пунктів Золоте і Петровське, де вже 7 жовтня має відбутися розведення військ.

У свою чергу, глава держави сказав, що питання безпеки українців, а особливо населення в зоні розведення, і досягнення стійкого миру на сході країни є пріоритетними для нього.

Наступного тижня представники влади повинні відвідати Петрівське, Золоте і Станицю Луганську, щоб своїми очима побачити, що місцевим жителям нічого не загрожує. Крім цього, в рамках зустрічі було обговорено будівництво мосту через Сіверський Донець поблизу Станиці Луганської, де зовсім недавно був відкритий тимчасовий перехід для громадян.

Джерело

Загрузка...