Зеленський розкрив правду про тарифи на комуналку і зрив опалювального сезону! Хто під загрозою!

0

Володимир Зеленський заявив про те, що опалювальний сезон в одному з регіонів України опинився на межі зриву

Під загрозою опинилася Львівська область. Про це президент розповів під час свого прес-марафону 10 жовтня.

Голова держави підтвердив, що загроза зриву опалювального сезону в Україні дійсно існує. При цьому він підкреслив, що вже займається цією проблемою.

«Йде повна загроза опалювального сезону. В тій чи іншій області. Зараз не важливо де, по всій Україні. Я знаю, і я цим займаюся», – запевнив президент.

Незважаючи на те, що він не став конкретизувати, як приклад проблемного регіону Зеленський назвав Львівську область.

Крім того, Зеленський назвав одним із завдань нової влади зменшення частини доходів, яку українські сім’ї витрачають на фінансування тарифів на комунальні послуги.

«Міжнародний валютний фонд вимагає, щоб були ринкові ціни (на газ для населення. – Ред.). Для нашої країни – це збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми їх зменшуємо. Це і є наше завдання. Я говорив з Міжнародним валютним фондом і з нашим урядом, і ми домовлялися: якщо ми відкриємо ринок і якщо у нас будуть ринкові ціни, відсоток на сплату комунальних тарифів від доходу сім’ї повинен зменшитися. І це ми гарантуємо людям», – підсумував Зеленський.

Незважаючи на ці заяви президента, раніше повідомлялося, що Мінфін і Кабмін виступають за введення ринкових цін на енергоресурси. Таку заяву зробила Міністер фінансів України Оксана Маркарова.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяГоловне про що Зеленський заявив впродовж 11 годин на пресмарафоні!
наступна статтяЯблучний пиріг на пісочній основі з мигдалем! Яблука чудово гармонують з горіхами!