Зеленський: “Те, що я зараз скажу про Порошенка потрібно знати всім. Українці мабуть і не здогадуються, що він…”

0

Президент України Володимир Зеленський не упустив можливості жорстко “пройтися” по Петру Порошенко, підкресливши його роль в протестах і бажанні “розгойдати ситуацію і заставити людей вийти на майдан”, нібито очоливши його

В рамках прес-марафону Kyiv Food Marke t президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію з протестами проти “формули Штайнмайера” і роль Петра Порошенка, пише Діалог

“Його риторика (Порошенко – ред.) Змінюється, як і його статус. Єдине, що він забуває, він уже не президент, хоча, боюся, не забуває”, – різко заявив Зеленський.

Більш того, Зеленський особливо дорікнув Порошенку в радикальних змінах і відмову від більшості заяв які звучали з його уст раніше, зазначивши, що це деяка зміна “на фізичному рівні”, як він висловився.

“Він хоче Майдан і своїми ЗМІ, і своїми діями підштовхує людей. Випадково гуляв, гуляв – прийшов на Майдан”, – додав Зеленський. Крім того, глава держави пообіцяв, що ніколи не піде проти волевиявлення народу, яким, мабуть, не вважає багатотисячні акції протесту проти “формули Штайнмайера”. 

“Кровопролиття не буде. Але люди повинні знати, що вони виберуть: вони точно не виберуть закінчення війни”, – плутано додав Зеленський. Нагадаємо, Зеленський публічно пообіцяв  завершити війну з Росією на Донбасі, відповідаючи на одне із запитань ЗМІ в рамках прес-марафону.

Також глава держави назвав журналістам головну мету свого перебування на високому посту.

Загрузка...