Зеленський визвав скандального нардепа в кабінет: «Я тебе попереджав! Тепер я особисто простежу, щоб ти і такі як ти були…»

0

Президент України особисто викликав депутата ВРУ до себе в офіс і влаштував йому справжнє пекло.

Раніше повідомлялося, що депутат ВРУ Олександр Трухін нахабно вкрав 260 мільйонів гривень.

Зеленський викликав його в офіс і фактично дослівно заявив:

«Я тебе попереджав, що ми прийшли не красти, не ламати, чи не наживатися. Попереджав я тебе? Попереджав. Я тебе попереджав, що мене нудить від вигляду нахабних “крис”, які крадуть державні гроші? Попереджав. Так чого ж ти зробив це? Я особисто простежу, щоб твої нари на зоні були такі ж як у всіх зеків. »

Про це повідомляє видання Время з посиланням на близькі джерела в Офісі Президента.

Відзначається, що Президент України на ментальному рівні не переносить корупціонерів і тим більше корупціонерів серед тих, кому він довіряє

До Зеленському можна відноситься як завгодно. Його можна не любити, не підтримувати, критикувати, погрожувати вбивством (ред. Як це роблять члени злочинного угрупування олігарха Порошенка), але від цього правда не зміниться.

За 7 місяців Зеленського розібрали по шматочках. За ним цілодобово стежать ЗМІ і за 7 місяців не було навіть натяку на корупцію з боку Президента України.

За 7 місяців жодного договорняка, віджатого бізнесу, віджатих заводів і фабрик.

До Зеленському є купа питань, але потрібно віддати належне тому, що про корупцію з боку Президента України немає жодного натяку.

Риба гниє з голови і по всій видимості гнити нічому. Є всі передумови говорити, що Україна вперше вибрала не корупціонера. Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я