Зеленський не став мовчати- ні кроку назад! Чекали роками- більше не дозволить!

0

В Україні реалізуються важливі реформи у різних сферах, яких країна чекала багато років і про необхідність яких попередні представники влади лише говорили.

Про це президент Володимир Зеленський розповів під час зустрічі з представниками ЗМІ після переговорів із главою Держдепартаменту США Ентоні Блінкеном, в якій той також брав участь, повідомляється на сайті Офісу президента.

«Важливо не говорити про Антикорупційний суд, а його запровадити, і він повинен працювати. Саме це було зроблено за мою каденцію. Раніше його не існувало», – сказав Глава держави.

Також Президент зазначив, що в Україні розпочалася реалізація земельної реформи, про необхідність якої говорили впродовж 30 років незалежності, але за попередньої влади вона так і не була впроваджена.

«Проголосовано 11 нових законопроектів, і 12-й зараз закінчують розглядати. Це велика реформа в Україні», – наголосив Глава держави.

Володимир Зеленський також поінформував, що Верховна Рада ухвалила низку інших важливих документів, на які країна чекала роками. Зокрема, це закони про внутрішній водний транспорт та про функціонування банківської системи.

Крім того, триває конкурс на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, відбувається перезавантаження Конституційного Суду, який скасував низку антикорупційних законодавчих норм і через це втратив довіру суспільства.

«Багато всього зроблено. Тому ніякого «відкату назад». Я йду тільки вперед», – запевнив Глава держави.

Зі свого боку Держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив на важливості забезпечення функціонування антикорупційної системи в Україні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я