Зеленський зробив це: Блінкен підтримав! Візит Байдена – приїде як тільки зможе!

0

Володимир Зеленський запропонував американському лідеру Джо Байдену приїхати в Україну. Відповідне запрошення він передав через держсекретаря США Ентоні Блінкена, повідомляє 24 канал.

Блінкен наразі перебуває з офіційним візитом у Києві. Зеленський зустрівся з ним 6 травня й після цього провів спільну пресконференцію.

За словами українського глави держави, він запропонував лідеру США взяти участь у заходах з нагоди 30-річчя Незалежності (тоді відбудеться саміт “Кримської платформи”).

«Не знаю, у якому форматі може статися ця зустріч. Адже це залежить від 2 країн. Але запрошення від України американський президент отримав», – наголосив Зеленський.

Президент України вірить у те, що ця зустріч відбудеться. Адже вона є важливою як для України, так і для Сполучених Штатів Америки.

Держсекретар США подякував Зеленському за запрошення. Він запевнив, що передасть його Байдену, як тільки повернеться у країну.

«Ми знайдемо відповідний час, коли зможемо приїхати до України. У нас є виклики, пов’язані з COVID-19»,– пояснив Блінкен.

Й підкреслив, що саме через пандемію наразі досить складно організовувати візити. Проте, ймовірно, що вже найближчим часом Байден зможе виїжджати зі США.

Також Ентоні Блінкен наголосив на важливості боротьби з корупцією для подальшого просування реформ в Україні. Про це він заявив на пресконференції з президентом Володимиром Зеленським у Києві.

“Ми обговорили питання євроатлантичного шляху України, а також ту роботу, яку проводить країна для просування реформ і викорінення корупції. Ми говорили про реформи та реформування інституцій. Є дуже багато сил, які виступають проти реформ і боротьби з корупцією. До них належать зовнішні сили, такі як Росія, та внутрішні – олігархи та потужні особи, які переслідують власні інтереси незаконними методами”, – сказав Блінкен.

“Боротьба із корупцією є одним з найважливіших питань для українського народу та вирішальним для покращення його життя. Ми також говорили про питання корпоративного управління, прозорості, цілісності та незалежності антикорупційних органів і реформу судової влади”, – додав він.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном обговорював й питання альянсу між двома країнами. Про це він заявив на пресконференції після зустрічі.

Зеленський подякував США за двопартійну підтримку і за збільшення військової та фінансової допомоги.

“Окремо ми проговорили фундаментальний формат підтримки. Ми говорили про питання альянсу і можливої двосторонньої дуже серйозної угоди. Але це питання майбутнього, зараз рано говорити про деталі”, – зазначив президент.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я