Зеленський зробив це – ще не кінець! Країна почула – далі буде!

0

Команда Володимира Зеленського перерахувала 10 ключових перемог за два роки його президентства.

Відповідний звіт був опублікований на сторінці команди Зеленського в Фейсбук.

До проривів під час каденції шостого президента зарахували аж десять пунктів.

По-перше, ключовою перемогою Володимира Олександровича вважається запуск програми «Велике будівництво». Відомо, що тільки за 2020 рік було відбудовано майже 6,5 тис. км автошляхів.

По-друге, за 2019-2021 роки відчутно зріс розмір прожиткового мінімуму. Тепер він становить 2 189 грн, а мінімальна зарплата сягає до 6 000 грн.

Також правління Зеленського можна сміливо назвати стартом діджиталізації. Україна стала першою державою у світі, де цифрові паспорти прирівняли до паперових на законодавчому рівні. Нашим досвідом цікавляться багато країн, які перебувають на шляху цифрової трансформації. Наразі всі активно вивчають досвід України, адже за документами в смартфоні — майбутнє.

Про це раніше повідомив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Зараз світ активно вивчає досвід України, у тому числі Apple. Компанія працює над патентом і наполягає, що в майбутньому всі документи будуть в електронному вигляді. Якщо вони отримають патент у цьому напрямку, то перша країна у світі з цифровими паспортами точно буде їм цікавою. Ми можемо показати світові, що таке цифрова трансформація”, — розповів Федоров.

Також шостий президент не тільки почав боротися з олігархізацією, але й перешкоджати виведенню коштів в офшори.

14 липня 2020 року Верховна Рада схвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт, який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор.

Також заслугою ЗЕ вважається відкриття ринку землі, що забезпечує реальне право власності на свої ділянки та запровадження народовладдя через референдум.

27 січня 2021 р. постановою Уряду затверджено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів, розроблений Мінфіном на ініціативу Президента України та запуск іпотек під 7% та програми «Доступні кредити 5-7-9».

Таким чином Україна стала єдиною у світі державою, чий кредитний рейтинг підвищили під час пандемії коронавірусу.

Ще одною перемогою є довгоочікувана реформа децентралізації, рекомендована Євросоюзом як модель для перетворень в інших країнах.

І чи не найвизначнішим проривом Володимира Олександровича є те, що минулого року Україна стала шостим партнером розширених можливостей НАТО, поряд зі Швецією, Фінляндією, Грузією, Австралією та Йорданією.

“Це рішення визнає значний внесок України у місії НАТО, а також демонструє відданість Альянсу своїм партнерствам, незважаючи на пандемію COVID-19”, – заявила речниця НАТО Оана Лунгеску.

Крім того, цей статус збільшить її доступ до програм посилення оперативної сумісності Збройних сил України з військами НАТО.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я